Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrálás közben vajon miért...

Ugrálás közben vajon miért veszítek vizeletet ?

Figyelt kérdés
27 eves vagyok, van egy 2 éves kisfiam . Szülés előtt is , de főként utána észrevettem hogy ha ugralok pár csepp vizelet sajnos kicseppen. 🤦🏽‍♀️😅 Elég kínos a helyzet valamint a szexuális életemben is előfordul hogy aktus közben érzem hogy túl nedves vagyok ami valószínűleg ugyancsak vizelet . Ennyire gyenge lenne az izomzatom ?

2021. dec. 10. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Szex közben nem lehet TÚL nedvesnek lenni.


Komolyra fordítva: a záróizomzat gyengeség idősebb korban jellemzőbb. Fiatalabb korban a neurogén eredetű probléma a jellemzőbb. Ilyenkor a záróizom idegrendszere sérül. Jellemzően műtétek után jelentkezik. Érdemes lenne egy urológust felkeresned.


Házibarkács gyógymódként próbálj úgy pisilni, hogy elindítod a sugarat, aztán akaratlagosan megállítod 10-15 másodpercre. Minden pisilésnél csináld meg néhányszor. Javítja a neurális kapcsolatot és erősíti is egyben a záróizmot.

2021. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1


Az ilyen kommentek adják vissza a kategóriaba vetett hitemet.

2021. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. dec. 11. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!