Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb 10 napos...

Melyik a legjobb 10 napos program?

Figyelt kérdés
Megakarnak verni, de karanténba kerültem, így van 10 napom felkészülni. Milyen programot kezdjek el, ami 10 nap alatt kigyúr rendesen és egyből földbe döngöli az ellenfelet? A pénz nem számít. Eddig sose edzettem vagy mozogtam, ezért olyan kellene, ami kezdőként a legtöbbet adja.
2021. dec. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd 10 napig megállás nélkül a "Walker, a texasi kopó" című sorozatot, és tanulj meg belőle bunyózni.
2021. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van 10 napod szólni a haverjaidnak, apukádnak, az osztályfőnöknek vagy a rendőrségnek. Használd ki!
2021. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+10 iq ponttal többre mennél
2021. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben megbeszéltük, hogy 10 nap múlva karácsony, inkább áttetük ünnepek utánra. Gondoltam lehet felbérelek inkább valakit, karácsony után nem lesz kedvem verekedni.
2021. dec. 13. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4


Pedig ha még 12 napig mindennap verekednétek, akkor az lenne a "Bunyó karácsonyig".

2021. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!