Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most fogok vizsgázni sport...

Most fogok vizsgázni sport edzői szakon. Ezeket a tételek egyáltalán nem tudom hogy kell eloben bemutatni?

Figyelt kérdés

Koordináció fejlesztő gyakorlatsort (saját sportágból, ami nálam a testépítés)

Gyorsasági erofejlesztesi gyakorlatsor(szintúgy saját sportágból)

Állóképességi erő növelésére alkalmas gyakorlat sor

Gyorsasági erőállóképességet gyakorlatsor

Mindegyiket saját sportágból, nekem a testépítésbol. Nem igazán tanított a tanár, nem is kaptunk olyan anyagot, amiből ezeket tudjuk. Valaki segítene? :D a többi tétel meg van, de ezek..


2021. dec. 13. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a testépítés alatt azt érted amikor azért dolgoznak, hogy színpadra állhassanak. Nos akkor rossz hír nincsenek ilyenek.

Ha lazábban értelmezed akkor akad.

2021. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

#1, tudom neked ez új, de a testépítést egyetemen is oktatják.


Kérdező, keress fel egy edzőt, aki ad neked 1-2 órat emiatt. 20-30 ezerből siman megúszod, megér ennyit.

2021. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 hát ez szuper, de tényleg. Viszont még minding nem fogsz szigorúan vett testépítésben "Állóképességi erő növelésére alkalmas gyakorlat sor"-t találni pl.


A miért:

Egy tipikus "Állóképességi erő növelésére alkalmas gyakorlat sor" például egy "kettlebell clean and jerk marathon". (így jobban találsz róla anyagot)

Itt egy órán át csinálsz "clean and jerk"-őt váltott kézzel, kétpercenként válthatsz kezet. Ez egy egész testes gyakorlat sor.

Egy testépítő aki versenyre készül és izomcsoportra osztott vagy ppl edzést csinál nem fogja tudni ezt beilleszteni. Plusz számára ez nem is hoz semmi, de semmi hasznot. Ezért kérdeztem, hogy mit ért testépítés alatt.


Itt egy marathon videó. A csávó nem kimondottan testépítő kinézetű.


https://www.youtube.com/watch?v=n7go67Fp4Kg



Lehet, hogy nem egyetemen szereztem a tudásomat, de azért értek hozzá.

2021. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!