Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok, akik eddig otthon...

Csajok, akik eddig otthon tornaztatok, volt ertelme edzoteremre valtani?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha a tornázás alatt a YouTube-os ugrálgatós, földön fetrengős, felülésezgetős, gerinc gyilkos, teljesen inkompetens módra egymásra dobált gyakorlat-válogatásokat érted cica gatyás fitnesz influenszerektől, akkor érdemes edzőteremre váltani. Ha a szertornát érted alatta (gondolom nem), akkor nem érdemes.
2021. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én edzek otthon és teremben is. Otthon is vannak súlyok, szobabicikli, szóval nem 0 felszereléssel. De a teremben sokkal jobb. Jobbak a gépek, több a súly, eszköz, a hely, és van egy magával ragadó hangulata, ami otthon nincs meg. Illetve otthon futópad sincs.

Ettől függetlenül itthon is edzek, mert időbeosztás miatt csak heti 2x jutol el a terembe. De ott sokkal jobb.

2021. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. dec. 19. 11:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a teremben levo alakformalo hit iron stb edzesek jobbak mintha csak otthon tornaznal egy orat?
2021. dec. 19. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, sokkal. Egyrészt HA jó az edző, változatosabb és hatékonyabb gyakorlatsort tud összeállítani.

Másrészt, én legalábbis jobban odateszem magam a teremben. Visz a közösség, a hangulat, hogy a többiek sem állnak le, akkor már nehogy pont én leálljak... ez egy emberi dolog szerintem, mindenkiben benne van, de otthon egyedül ez nyilván nincs meg.

Illetve, megint csak az, hogy a teremben több az eszköz, nagyobb a választék súlyok, rudak, kettlebell... otthon nekem ezek nincsenek. Szobámban akkora hely sincs, és nem nagyon lehet ugrálni sem, mert emeleten lakom, s az alsó lakó feljön...

2021. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es egyebkent ha kifizetsz egy havi berletet, akkor egy nap akarhanyszor bemehetsz orakra is meg kondigepezni is? Mondjuk reggel egy kis futogepezesre meg getinctornara, este meg egy alakformalo orara?
2021. dec. 19. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

ez teremtől függ, kérdezd meg, vagy nézd meg a házirendet.

Ahova én járok, ott napi egyszeri belépés, 3 órás tartózkodás, és azt csinálhatsz, ami ebben belefér... bemehetsz éppen 2 csoportos órára, meg kondizhatsz előtte/utána, ha bírod, és akarod. De másodszor aznap már nem mehetsz vissza. De ez teremről teremre változik.

2021. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!