Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a rendszeres...

Az igaz, hogy a rendszeres kondizástól megáll a pénisz növekedése?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
jesszusom
2010. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem kondizás, hanem edzés... csak a parasztok nevezik kondizásnak... A Kérdésre a válasz teljesen igaz... Mint ahogy az is, hogy a növésben is megállsz... Sőt... ha túl sokat kondizol a farkad befelé fog nőni és egyszer csak kijön a seggeden. Idióta... Mitől állna meg a növekedéstől? Sőt.. az edzés növekedési hormonokat szabadít fel... Az áll meg a növésben és annak lesznek ilyen problémái, akik nem képesek várni és kemény edzés helyett koxolnak... Ezen az oldalon is van pár ember... heXor, és társa... valahol megvitatták miből mennyit kell szúrni, ahhoz, hogy 35-40 éves korukra- de ha szerencséjük van, akkor előbb- úgy nézzenek ki, mint egy 60-70 éves vén csicska-.-"
2010. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem. de az agyad elsorvad :-)

Jajj, már kezdődiiiiik.....

2010. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
hopp 2es csicskag*ci jelentekzett
2010. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Várjunk csak nem te voltál az a f*sz aki beírt valami baromságot és annyira leoltottalak hogy vissza sem tudtál írni?
2010. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak hallottam. Nem kell nagyképűsködni. Azért köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 7. 19:52
 7/11 Gyakor ***** válasza:

A kérdezőnek: Hát mit gondolsz Valamit valamiért.... :)


Egyébként meg nehogy te mondd már meg,második, hogy ki a paraszt, az alapján, mert kondizásnak hívják egyesek a testépítést... ( szvsz még mindig jobb, mintha gyúrást mondanánk, de lényegében mind1), képzeld én is kondizásnak hívom.... és lehet, hogy paraszt is vagyok, mert falun lakok és a mezőgazdaságból élünk, de ez k_rvára független attól, hogy egy adott sport nevének melyik szinonimáját használom. Szóval jobb lenne, ha psszt... A koxos részén meg csak röhögni tudok. Nyugi, én sem értek annyira hozzá, de legalább nem pofázok bele mások dolgába, meg amihez nem értek.

2010. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Haxor... nem nem én vagyok az. Csupán elítélem a koxosokat... Utolsó! A 21. században senki nem von párhuzamot a paraszt és a mezőgazdaságban dolgozó között... Hogy kondizásnak hívod? Szíved joga...Viszont az egyéni véleménynyilvánítás jogát had tartsam már meg... A koxos részen röhögni tudsz? Tedd azt... Sajnos fiatal korom ellenére egy jó barátomat a kox miatt vesztettem el és soha, de soha nem fogom támogatni a koxot... Az egyetlen vicces dolog, amikor hónap végén megyek edzeni és látom, hogy a sok gyökérnek elfogyott a pénze mert le vannak eresztve...
2010. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És ki a f*szt érdekel hogy kit ítélsz el?Vagy hogy mi a véleményed?Írtam már sokszor de írom megint:ha valamihez hülye vagy ne pofázz bele.


Az olyanokkal meg nem vagyok hajalandó foglalkozni akik annyira sötétek hogy maradandó károsodásuk lesz,belehalnak vagy a kúra után lemegy a víz és nem marad semmi.

Ez pont az a kategória hogy:megérdemlik

2010. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
szerencsére igaz. nekem már a térdem verte...
2010. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!