Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karatésok, nálatok tatamin...

Karatésok, nálatok tatamin vagy parkettán tartják az edzést? A parkettán való mezítlábas edzés nem készíti ki a talpatokat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi tatamin edzünk, tavaly voltak egy szabadtéri fitneszpályaszerűségen, és annak környezetében is edzések (betonlépcső pl.), ilyenkor cipőt húztunk (itt többségében erőnléti edzések voltak). Füvön is szoktunk lenni (nem télen), ilyenkor főleg mezítláb, ha valakinek kikészült a talpa, az húzhat cipőt. (Voltunk a megszokottakon kívül más teremben is nemrég, mikor a miénket kibérelték, ott nem volt tatami, amit lerakhattunk volna, és parketta volt - kellemetlenebb a tataminál, de egy-két óráig azért ki lehet bírni (nagyobb baj volt a viszonylag kicsi hely).)
2022. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Iskolai tornateremben, tatami nélkül edzünk. Nekem nem lett tőle semmi bajom, és tudtommal a többieknek sem.
2022. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem.
2022. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Amikor még edzetem akkor nekem bőrkeményedés volt egy idő után a talpamon. Más gond nem fordult elő.
2022. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
De, a parkettától szokott lenni vízhólyagom és ha több futás, bordásfalra mászás van szokott fájni a talpam mezítláb. Miért kérdezd, neked is?
2022. jan. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ösnek: Igen, előfordul, bár én már abbahagytam a karatét, de más, mezítláb űzhető, parkettán tartott edzésre járok.
2022. jan. 13. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a parkettán, vízhólyag keletkezett a talpamon. Amikor hirtelen irányváltásokat eszközöltem, éreztem, hogy húzódik, ég a bőröm. Meg is lett a következménye. Jobban szeretem a tatamit, de abból is van olyan, ami eléggé igénybe veszi a talpamat. Mondjuk nem egy rinocéroszéval vetekedő bőrkeményedéses talpam van, mint egyeseknek az edzésen. :D
2022. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!