Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszak darts...

Mi alapján válasszak darts nyilat? Hol érdemes Budapesten nyilat venni?

Figyelt kérdés
Ez lenne a legelső nyilam, olyan 10.000 forintot szeretnék adni érte, lehetőleg újat akarok.

#Budapest #darts #szaznyolcvan
2022. jan. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha ki tudsz próbálni pár nyilat a boltban és az alapján döntesz, melyikkel kényelmes dobni, melyik hogy áll a kezedben. Az eladó is tud majd segíteni. Elsőre valóban nem érdemes 10 ezernél többet költeni. A lényeg hogy legalább 80% wolfrámos nyíl legyen. Én a Gamecenterben voltam párszor, nem volt velük problémám, a többi boltról nem tudok nyilatkozni. Kifejezetten darts boltot keress azért, az ilyen nagy sportüzletekben nem lesz nagy választék és kipróbálási lehetőség sem
2022. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gamecentert néztem, de ott nem lehet kipróbálni?

Miért fontos, hogy min. 80% wolfram legyen?

2022. jan. 8. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Gamecenter Késmárk utcai üzletében többször is próbáltam nyilakat. Nem tudom esetleg a Covid miatt ez változhatott-e, de előtte biztosan volt erre lehetőség. Szerintem telefonálj be oda, vagy akár másik boltba amit kinéztél, és kérdezd meg hogy lehet-e nyilat próbálni, hogy ne potyára menj oda.


A wolfrám tartalom minél nagyobb, annál vékonyabbra lehet elkészíteni az adott nyilat. Ami azért fontos hogy szorosan egymás mellé lehessen dobni a nyilakat, ez egy vastag nyíllal nyilván nehezebb. Az a fontos hogy ne réz vagy acél nyíl legyen.

2022. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!