Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van -e erre lehetőség ilyen...

Van -e erre lehetőség ilyen programra? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, van -e olyan hely, vagy program ahol meg lehet tekinteni victorinox bicskákat, és esetleg lehetőség arra, hogy saját kezűleg összeállítani egyedi svájci bicskát. Főleg az utóbbi érdekelne. Van erre lehetőség? (Tudom, a kérdés nem éppen ebbe a kérdés kategóriába illik, de nem találtam jobbat)

2022. jan. 19. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jobban jártál volna ha a kérdésbe írod be hogy miről van szó, mert így a sport kategóriában nem kattint rá aki azt se érti mit keres itt ez a kérdés
2022. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron tudom, hogy szokott lenni nyár elején egy tűzzel vassal fesztivál, biztosan máshol is van hasonló... na ott egy csomó magyar késkészítő jelen szokott lenni, kell velük beszélgetni, többségük elég segítőkész fazon, szerintem megbeszélés qlapján meg némi zsetonért biztosan tartanak egy alap oktatást vagy műhelylátogatást...

Az ilyen kihaló szakmákat művelők elég nyotott emberek szoktak lenni.

2022. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs.
2022. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!