Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aikido mellé milyen küzdősport...

Aikido mellé milyen küzdősportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Én 4 éve aikidozok 3. kyu szinten állok, tehát zöld öv. Megtanultam már a nagyobb eséseket jól gurulok. De ez így magában nem elég, valami más küzdősport is kéne mellé. Kérlek ne írjátok azokat a tipikus Csaknekemvanigazam és az Aikido egy szar kommenteket, mert van elég tapasztalatom ezen a szinten és az Aikido hasznos csak nem önmagában és sok sportértéke van az Aikidonak én is úgy fogytam le, hogy arra játram.

2022. jan. 22. 10:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem tettem sok helyre vesszőt
2022. jan. 22. 10:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kalóriadeficit miatt fogytál le, amit az aikido maximum csak támogatott, de ebbe most ne menjünk bele.

Minek akarsz még egy küzdősportot mellé? Hány éves vagy? Sulis vagy? Vagy hogy-hogy ennyi időd van, amibe ez belefér?

Meg ha szerinted sok sportértéke van az aikidónak, akkor miért nem elégszel meg vele? Hát ha így gondolod és így tapasztalatod, akkor tök jó, a helyeden vagy. Minek egy másik sport is mellé? Miért nem koncentrálsz egyre és leszel abban minél jobb?

2022. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ökölvívás.
2022. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es kösz a választ
2022. jan. 22. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:
ja most neked az kell hogy írogassunk le random küzdősport neveket, mert te fogyatékos vagy? akkor táj boksz, taekwondo, ninjutsu, baranta, wing tzun, kraw maga, szumó.
2022. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szumó.
2022. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Egy fontos kérdést elfelejtettél megválaszolni. Nem is azt, hogy sulis vagy és mennyi időd van. Ezt te tudod. Azt, hogy mik vannak elérhető távolságban neked. Ha elmondod a stílusokat úgy könnyebb.
2022. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 wrestler56 ***** válasza:
Ha az Aikidót választotad, a személyiséged szerintem olyan, hogy nem szeretsz "ütni-rúgni". Egy sor stílust kizárhatunk. A kifinomult Aikido nellé (nagyon szimpatikus számomra, bár soha nem gyakoroltam) egy erőfejlesztésre is alkalmas, annál egyszerűbb technikákat alkalmazó sportágat javaslok. Birkózás. A súlyprobléma sem jön vissza, a birkó jól égeti a kalóriákat. Tudok olyan edzőt és Klubot ajánlani, aki szívesen foglalkozik bárkivel, nem akar mindenkiből olimpikont nevelni.
2022. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 wrestler56 ***** válasza:
Kissé idegesít a betűhiány, amit most vettem csak észre: Választottad.
2022. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
wrestler56 Klub ajánlást tudsz?
2022. febr. 8. 18:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!