Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dechatlon oldalán az egyik...

Dechatlon oldalán az egyik terméknél (ELLIPTIKUS TRÉNER) az van írva, hogy legfeljebb heti 2x használható. Miért?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 23. 09:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Otthoni használatra lenne beszerezve.
2022. jan. 23. 09:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert szar és ha tóbbszór használod, a garancia előtt fog tönkremenni

A másik lehetőség hogy edzőtermek ne innen vegyék olcsón mert napi tóbbszöri használatot nem bír

2022. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem merném megvenni ilyen feltételekkel.
2022. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert szar
2022. jan. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
Mostanában igaz nem nagyon használom, de nemrég még napi szinten használtam, heti 5-6 napot alkalmanként 1-1,5 órát és semmi baja nincs
2022. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a kopó alkatrészek maximum ekkora igénybevételre lettek méretezve. Ha garanciával vissza kell vinni, és a szaki azt állapítja meg, hogy a túlzott igénybevétel miatt ment tönkre, akkor max pénzért javítják meg neked, ha kapnak hozzá alkatrészt. Én ezt elég gumiszabálynak érzem, szóval nem is vettem. Azóta is keresgélek, így vetődtem el ehhez a kérdéshez is. Neked sikerült találni valami használhatót? Ha igen, megírod, hogy milyet?
2023. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!