Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabad erőltetni a nyújtást?Va...

Szabad erőltetni a nyújtást?Vagy milyen határokon belül nyújthatunk?

Figyelt kérdés
Egy kicsit szeretnék hajlékonyabb lenni.Fontos a sportágamban.Néztem róla videókat hogy hogyan lehet hatékonyabban nyújtani.Teljesen elkavarodtam benne ...passzív statikus stb.. fajtája van.Sok oldal írja, hogy nem szabad erőltetni. [link] ebben a videóban eléggé erőltetve van.Nem sérülnek meg?

2022. febr. 1. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ne menj el addig, hogy fájjon, akkor nem lesz baj. Egy kis kellemetlen érzés még belefér.
2022. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Akkor fogsz fejlodni ha addig húzod amíg tudod és utána még 30 mpig lassan megpróbálod még egy kicsit fokozatos légzés mellett, kontorlláltan. Ahogy elottem is irtak, fájni nem szabad.

Mikor nyújtás órákra jártam pl nyujtott labbal elorehajolas, akkor szep lassan elertem a bokam az meg kb kenyelmes is volt. Utana lassan az volt a lenyeg hogy abbol a poziciobol meg egy kicsit tovabb nyujtsam.

2022. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!