Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő felnőtt Ritmikus sport...

Kezdő felnőtt Ritmikus sport gimnasztika oktatás létezik?

Figyelt kérdés

Ezt a sportot nyilván gyerekként kell elkezdeni ha versenyszerűen szeretnénk csinálni.Nekem nem ez lenne a célom.Nagyon megtetszett maga a sport a kecses mozdulatok miatt. :) Illetve amiatt hogy milyen hajlékonyak akik űzik ezt a sportot.

Én pusztán hobbiból csinálnám mert nagyon érdekel. De hiába írok be az internetre bármit csak a gyerek oktatást látom.Esetleg valaki tud olyan helyet ahol foglalkoznak felnőttekkel kezdő szinten?Vagy létezik ilyen?

Köszönöm előre is a választ! 18/L



2022. febr. 25. 03:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csoportos oktatás, edzés egészen biztos nincs, mert nincs rá akkora igény. Magánórákat vehetsz, ez nyilván sokkal drágább, de így csak veled foglalkozik az oktató, ha rontasz oda tud figyelni rád és azonnal javít, mert nem kell 10 másikra is figyelni.
2022. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ritmikus gimnasztika a sport neve. Szerintem érdemes megkérdezni a kluboktól (nem írtad hol laksz, így nem tudok ajánlani klubot), hogy csinálnak tiniknek tanfolyamot. Arra lehet, hogy van igény, 18 évesen még beférsz oda 😊
2022. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!