Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem késő elkezdeni...

Szerintetek nem késő elkezdeni 16 évesen sportolni vmit?

Figyelt kérdés

A szüleim sose járattak semmire,eddig én is úgy elvoltam,de nincs semmi hobbim,és sokszor unatkozom,ezért gondoltam rá,hogy el kéne kezdeni vmit sportolni,mozogni,persze csak hobbi szinten egyenlőre.Nem késő ez 16 évesen?

Másik kérdésem pedig,hogy szerintetek hogyan döntsem el,hogy mit sportoljak?Mert rengeteg minden érdekel,a röplabda,a tenisz,a pingpong,a lovaglás,a tollas,a tánc is,főleg a hip-hop,meg az ilyen modernebb táncok.

16/L


2010. szept. 12. 09:30
 1/2 anonim válasza:
Sportolni elkezdeni soha nem késő és főleg 16 évesen még rengeteg időd van hátra és kár lenne már most feladni ,csak azért mert eddig még nem csináltad. Kezdj bele valamibe ,amiből épp kezdő csoportot indítanak ,még így szeptemberbe tudsz csatlakozni.
2010. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem a tánc jó ötlet.....és elkezdeni sohasem késő...hali.:-)
2010. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!