Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lógó belső comb bőr..van még...

Lógó belső comb bőr..van még remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Huszonéves lány vagyok. Sajnos 2 éve felszedtem 10 kg-t egy nagyon rossz időszak miatt, karantén előtt ért véget egy kapcsolatom, lebetegedtem, bezárkóztam, meghíztam. Előtte sem volt valami feszes a belső combom, de azóta aztán borzalom, pedig a nagyját már leadtam sporttal. Tavaly voltam egy plasztikai sebésznél, aki azt mondta, ezt ki kéne vágni, de még mindig hájas, tehát előbb ki kéne szívni belőle a zsírt, mert esélytelen, hogy azt ott bárhogy is leadjam. Nem hallgattam rá, elkezdtem direkt feszesítő gyakorlatokat csinálni, valamennyire meg is erősödött az a rész, de sajnos még mindig nem az igazi. Nincs emiatt önbizalmam, a párom előtt félek levetkőzni..nagyon el vagyok keseredve, sokat emésztem magam emiatt. Esetleg tudna bárki bármilyen segítő tanáccsal ellátni, hogy mit tudnék még tenni a plasztikán kívül ezzel a helyzettel?
2022. márc. 2. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 170 cm/60 kg vagyok jelenleg.
2022. márc. 2. 16:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy idővel visszahúzódik, főleg, ha edzel és kollagéndúsan étkezel, de a leírásod szerint már sok idő eltelt, mióta leadtad a felesleget.

De ne ess abba a hibába, mint én 2 éve, hogy annyira ráálltam a külcsínyre, hogy folyamatosan elégedetlen voltam magammal a szép eredmények ellenére is. Ez kihatott a mindennapjaimra, folyton szorongtam és a vőlegényemmel való kapcsolatomra is hatással volt, mert látta, hogy szenvedek.

Sokkal jobb egy felszabadult, nem tökéletes külsejű nő, mint egy apró testi hiba miatt szorongó. Engedd el a dolgot, és boldogabb leszel.

2022. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Most még nem is zavar, csak nyáron nagyon rossz, mikor bikinire kell vetkőzni. Egyébként arányos a testem, meg adok magamra, de a combomon a bőr lóg:( Ráadásul mikor meglátta a plasztikai sebész doktornő és mondtam, hogy zavar, azt mondta: "Hát nem csodálom. Tudod, ez a fajta hájacskás comb a 17. században oké lett volna, de a mai korban más a trend. Mindegy, ilyen a genetikád, úgyhogy itt már csak a plasztika segíthet." Na, hát mondanom sem kell, jobban éreztem magam:D
2022. márc. 4. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Elhiszem, hogy zavar. :(

Igyál kollagént por formájában, egyél kocsonyát, meg egyéb hasonló ételeket, az még segíthet hosszútávon, nekem nagyon sokat javult a bőröm így. Nyilván ezt nem fogja javasolni a plasztikai sebész...

2022. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!