Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airtrack szőnyeget hol érdemes...

Airtrack szőnyeget hol érdemes venni és milyet?

Figyelt kérdés
Már elég régóta szeretnék, de valljuk be nem olyan olcsó. És nem tudom mennyire strapabíró. Nyáron, illetve iskola szünetekbe tudnám csak használno rokonoknál,ugyanis csak ott van hely. De a napsütéstől, fűtől nemclesz baja? Illetve még alá tudok tenni valamit hogy ne érje fű, de a napsütés? Vagy akinek van, mennyire bírja?

2022. márc. 7. 21:06
 1/1 anonim válasza:
Én a vidaxl oldalról rendeltem. 2020 augusztusában vettem és semmi baja sem volt. Véletlen eltörtem a pumpa adapterét saját hibából és egyből kicserélték szó nélkül. 60.000 Forint körül van a 3 méteres szőnyeg, ami az airtrack factorynál sokkal olcsóbb. Én mindig fűre raktam nyáron és nem ártott neki, viszont ha szúrósabb a fű, akkor érdemes polifoamot alá rakni, vagy ha az nincs akkor egy nagy darab kartont. Remélem tudtam segíteni :) 16/l
2022. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!