Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni fenekedzes?

Otthoni fenekedzes?

Figyelt kérdés

Az otthoni fenekedzesnek is van hatása?

Persze biztosan nem olyan,mintha kondiba jarnek,de érdekelne hogy otthon hatásos e.

Ha igen,akkor több idő kell a látszat eléréséhez,mintha kondiba járna az ember?

Van valami,ami itthon is segíthet?.

Gumiszalagot már láttam :)

Mik azok amik itthon is hatásosak?


2022. márc. 16. 23:28
 1/7 Humor Herold ***** válasza:
27%

Hát a feneked nem tud különbséget tenni aközött hogy hol vagy, kondiba, vagy otthon:)

Úgy ahogy az izomzat is roppant buta, nem tudja megkülönbeztetni hogy gép vagy gumiszalag által kapja az áldás. Csak azt hogy kapja, és fejlődésre van ösztönözve. Aztán hogy fejlődik-e főként a kajáláson múlik, na meg a helyes edzésen, és a megfelelő pihenésen.

2022. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
ugyanazt tudom mondani mint a másik 5 segg kérdésnél ami tegnap meg lett kérdezve. Rendes súlyzós edzést nem helyettesít semmi, pár hónap alatt eléred vele amihez otthon évekig kéne bohóckodni.
2022. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én egy kérdést sem láttam😆
2022. márc. 17. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért bohóckodás otthon, ha valakinek vannak tárcsás súlyai? Azzal is lehet eredményt elérni. Nyilván nem fogsz tudni 150 kilóval guggolni, de ha terembe mész, akkor sem azzal fogod kezdeni.
2022. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet otthon is , csak sokkal körülményesebb, mint teremben, mert azért van eszközigénye ( nem a gumiszalag az nem a jó eszköz) . Legalább egy kétkezes rúd és néhány tárcsa kellene . Jó darabig el lehet jutni otthon is , egyedül talán guggolni nem fogsz tudni úgy mint teremben , de kitöréseket , felhúzásokat , stb simán csinálhatsz.
2022. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,otthoni fenekedzes
2022. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tónust ad, kezdesnek jó. Térdelős gyakorlatok. Juss el egy két százig fokozatosan lábanként és kikerekedik a popód.
2022. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!