Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesi órán beleszúrt valami a...

Tesi órán beleszúrt valami a combomba, ez most húzódás?

Figyelt kérdés

Ma tesi órát azzal kezdtük, hogy bemelegítésként futottunk 600 métert. Utána önállóan kellett gimnasztikázni, majd futottunk 60 métert időre. Itt volt a gond... ahogy elkezdtem a 60-at hirtelen beleszúrt valami a combomba, még most is fáj.

Ez most akkor húzódás, illetve szabad-e így tesiznem holnap?


2010. szept. 13. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Az volt a baj hogy valószínűleg nem nyújtottad ki a combod eléggé.
2010. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne megkérdezned egy orvost (pl az iskolaorvost, ha van még ilyen) Lehet izomszakadás is.Nekem volt már, és az tud fájni.
2010. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnéztem, következő tesim csütörtökön lesz. Addig ki tudja pihenni a lábam, ha nem sportolok mellette?
2010. szept. 13. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Más választásod nincs. Szerintem meghúztad egy kicsit, csütörtökre el fog múlni. Próbáld meg melegen tartani esetleg. Ha holnapra rosszabb lesz, esetleg lila folt keletkezik, menj el vele orvoshoz.

Jobbulást!

2010. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!