Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy Quechua...

Szerintetek egy Quechua túracipő hány km-ert bír?

Figyelt kérdés
Nehéz terepen
2010. szept. 13. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem tudok válaszolni hogy a Quechua túracipő mennyit bír, de egy átlagos cipő ha túrázásra használod kb. 1 évig jó, ha átlag heti 20 km-t használod.
2010. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a Quechua-nak is vannak különböző erősségő túracipői, az egyszerű gore-tex-től a bőrrel erősítettig. Ha alkalmi túrázó vagy bármilyen túrabakancs megteszi, csak jó legyen a talpa, tartsa a bokádat és lehetőleg ne ázzon be. Ha ezeket a feltételeket teljesíti szerintem mindegy a márkanév.

Én LaSportiva-t vettem, ami elvileg minőségi, de egy év után javítani kellett (havi 2 túra átlagban)

2010. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok túrázó, de önkéntesként dolgozom Afrikában, ahol naponta úgy 20km-t legyaloglok, elég mostoha utakon, ösvényeken. :) Július óta jól bírja, pedig nem a legdrágábbat vettem. De köszi!
2010. dec. 2. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy régi a kérdés, amit feltettél, de ha esetleg olvasod a választ, akkor hadd kérdezzek én is! Hogy lehet kijutni önkéntesként Afrikába? Ez engem régóta foglalkoztat. Előre is köszi a válaszodat!

2011. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!