Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki lehet szerintetek az F1...

Ki lehet szerintetek az F1 2022-es világbajnoka?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 16:00
 1/9 anonim válasza:
62%
A nagydíj előtt Mercédes Redbull-t (Hamilton, Verstappen elsősorban) mondtam volna egyértelműen, de a verseny után úgy néz ki, hogy a Ferrarinak is van beleszólása az élmezőnybe és ez remélem kitart egész szezonra nem csak egy hirtelen fellángolás. A többi csapatból nem látok olyat aki beleszólhatna, viszont biztos hogy izgalmas harcok lesznek a középmezőnyben is. A Haas meg valami zseniálisat alkotott Bahrainben le a kalappal.
2022. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Tudom hogy egy verseny alapján nem érdemes messzemenő következtezéseket levonni, de én reménykedem egy Ferrari-Leclerc vb címben. De ha lehet úgy, hogy maradjon kiélezett küzdelem az év végéig, ne az legyen hogy szimplán végig dominálja a Ferrari az évet.
2022. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én reménykedek benne hogy nem a Merci.
2022. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én még mindig Verstappenre tippelek, mögötte áll a legjobb csapat, bár kérdés, mennyire tudják orvosolni az új autó problémáit. A Ferrariban én egyszerűen nem tudok hinni, olyan sok példa volt már rá, hogy leeresztettek év közben. Illetve a tavalyi év alapján arra számítok, hogy nem lesz egyértelmű első-második felállás, és a pilóták egymástól fogják elvenni a pontokat.
2022. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%

Nem tudom, hogy a Ferrari esetében miért olyan szkeptikusak sokan, talán a kommentelok többsége fiatal.

A Ferrari klasszikusan élcsapat, a hibrid érában voltak gondok, de azért nem szabad elfelejteni, hogy az elmúlt 14 év egy aprócska korszak a Ferrari F1 történetében.


Sejthető volt, hogy ha 15 éve nem adott világbajnokot az istálló, csak idő kérdése, hogy újra adjon, és konstruktőri címet nyerjen. A csapatnak presztízse van, így kiváló mérnökei is, fiatal tehetséges versenyzői, a Red Bullnak is voltak rossz évei, a Mercedesnek is (és fontos leszögezni utóbbiak power unit dominanciáját a hibrid éra első pár évében), semmi meglepő nem volna benne, ha a Ferrari most évekig a legjobb vagy top2 csapat egyike volna. Sőt. Ez az alapvető, az utóbbi 15 év volt meglepetés.

2022. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%

Bátran lehet mondani, hogy a Forma 1 akkor Forma 1, ha egy Ferrari pilóta versenyzik a világbajnoki címért.

Hogy ez a 15 év megtörtént, az inkább véletlen mint józan ész alapján törvényszerű.

Mindenki tudta, hogy előbb utóbb visszajön a Ferrari. Inkább annak van nagyobb esélye, hogy évközben mégjobban megerősödik, nekik volt a legtöbb szélcsatorna idejük, és már másfél éve az új autót építik.

2022. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hogy a Ferrari esetében miért olyan szkeptikusak sokan"

A Todt/Brawn korszak óta eltelt 15 év rossz tapasztalatai miatt.

2022. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig a jelen szempontjából teljesen mellékes, milyen sikerek volt a múltban tíz-húsz-... évvel ezelőtt. Nézd meg a Williams istállót: a nyolcvanas-kilencvenes években (a McLarennel együtt) abszolút uralták az F1-et, világverő autókkal, mindenki náluk akart versenyezni. Ehhez képest az ezredforduló után alig termett babér, az utóbbi években pedig már azt is sikerként könyvelhették el, ha nem az övék volt a leglassabb autó.
2022. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek Charlie hozd haza
2022. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!