Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy versenyző thai boxoló...

Egy versenyző thai boxoló tényleg szinte bárkit meg tud verni?

Figyelt kérdés
Most nem a UFC harcosokra gondolok...Úgy hallottam a thai boxot aki napi szinten űzi magasabb szinten, azzal nem érdemes kötekedni. Akinek van tapasztalata a sportról, érdekelne.Sokan (fiatalok körében) úgy gondolják hogy kemények mert kondiznak például és kötekednek gondolok pl szórakozóhelyekre. Van olyan hatékony ez a sport, hogy az ilyeneket lerendezd vele?

2022. márc. 31. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Attól függöen kivel van dolga..

Mert 2 személy van aki keménykedik:

1.Egyik az tipikus gangelös,késes hülyegyerek aki keménynek képzeli magát.

2.Vagy tényleg az a csávó,aki legalább mininum mindennap 2 órát kondizit,és már mininum 5 éve boxol,vagy bjj-ezik és van vér az pucájáába az mondjuk megbírná verni.

Nyilván nem az filmekben vagyunk,egy rossz ütés és már földön vagy,és jól hülyére vernek,mert mondjuk elég ha hasba vernek teli erőből és már ott veszed az levegőt...

Vagy rosszabb,ha hajadnál rángatnak le,vagy torkodat verik be,vagy az szemedet..

Vagy kést rántanak és kampec.

De ha nem egy vérjani vagy,akkor tudhatnád hogy egy igazi bunyós nem fog igazán verekedni,vagy normális paraszti eszű ember fog és lefúj és jól oda ver valamivel(legyen az a ökle,egy kő,egy üvegpalack bármi)

2022. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mindig lesz nálad erősebb. Általában viszont biztos, hogy hasonló méretű súlyú embert, akinek nincs küzdősport tapasztalata, simán megver.


Azért egy 2m magas 160kg-s ember tud meglepetéseket okozni

2022. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kérdéseket 15 évesek írják ki?

Láttam én már országos thai box bajnokot törött orral ücsörögni egy híres budapesti szórakozóhely előtti járdaszegélyen. De láttam már olyat is, hogy egy mindössze 3 évnyi thai box múlttal (ami nem sok) rendelkező srác akkora combost rúgott egy nála 20 kilóval nehezebb csávónak, hogy az egyből lefeküdt.

De az az igazság, hogy ha nem vagy egy kötözködő, balhézó proli gyökér, és nem egy borsodi zsákfaluban élsz (gyanítom, hogy nem, mert akkor nem írnál ki ilyen óvodás kérdéseket), akkor 99 százalék, hogy soha az életben nem kell azon stresszelned, hogy a thai box ki ellen hatékony, és ki ellen nem.

2022. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy hallottam a thai boxot aki napi szinten űzi magasabb szinten, azzal nem érdemes kötekedni."

Szerintem senkivel nem érdemes kötekedni. Hol élsz, ahol ettől ennyire mindennaposan aggódni kell?


"Sokan (fiatalok körében) úgy gondolják hogy kemények mert kondiznak például és kötekednek gondolok pl szórakozóhelyekre."

Erőemelő vagyok, úgyhogy a hetem jelentős részét töltöm konditeremben. Ráadásul eztáltal elég sok testépítőt, súlyemelőt, vagy akár hobbigyúróst ismerek, és egyik se kötözködött még életében senkivel.

Általában az ilyen szórakozóhelyek tipikus gyűjtők, amit csak lepra nyomorultak látogatnak, így ilyen helyeken nyilván sok kötözködő majom van, akik mellesleg kondiznak is, de egyik nem következménye a másiknak. Én pont az ilyen undorító májerek miatt nem járok ezekre a helyekre, meg az agyonsminkelt, jó seggű, de egyébként egy fél lasztiért lecumizó ribik miatt.

Azt javaslom, hogy te nem tartozol egyik kategóriába sem, és van egy minimális igény szinted, akkor kerüld el te is ezeket a szórakozóhelyeket. Normális szórakozóhelyen meg rohadtul nem kell majd thai boxolnod. Hidd el, tapasztalat.

2022. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Lány létemre muay thait űzöm és Thaiföldön.. tehát az itteni páratartalom és meleg mellett.

Én még nem jutottam el a gondolatig, hogy bárkit meg tudok-e verni, csak túl akarom élni a bemelegítést és az edzést, mert annyira kemény 😀

De az itteni thai lányok szépen meg tudják védeni magukat, ha erőszakoskodik velük egy pasi. Múltkor egy étterem előtt rúgott fejbe egy kiscsaj egy nyomulós fazont😀

2022. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thunderfairy ***** válasza:
Aki olyan mint amilyen a kérdésedben szerepel kérdező, az inkább megvédene téged egy kötekedő kis csicskától. Aki erős és kemény az az edzésen megmutatja hogy ő ezt milyen jól tudja és lesz ismert, például az általad is említett UFC sportoló. A komolyak nem kötekednek mert tudják hogy mire is képesek, azaz nincs szükségűk a keménykedésre.
2022. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én jobban főzök!
2022. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dzsoki ***** válasza:
Igen,mindíg van egy erősebb. Egyébként helyzetfüggő,hogy ki kit tud megverni. Továbbá,bármilyen box,ara való,hogy megvédjed magad és nem arra,hogy te kit tudsz megverni. Vagyis,védekezés során,ha hasba,gyomorba tudod rugni,akkor nyertél annyi időt,hogy elhagyjad a helyszínt vagy üss,rúgj még egyet,hogy padlót fogjon! Amennyiben ez nem elég,akkor ,ha tudod,addig ismételd,ameddig belátja,hogy vesztett. Mára ugyanis,nem kell arányosnak lenni a védekezésnek a támadáshoz képest. Vagyis,aki támad,számoljon vele,hogy maradandó sérülést kaphat,esetleg,még életét is veszítheti.
2022. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Aki profi szinten űz akármilyen kűzdősportot az fél kézzel kiüt egy harcművészetben nem jártas embert viszont egy másik képzett harcos már gondot jelenthet. Ha és azért mert kondizik valaki még nem fog tudni verekedni, ez egy kicsit összetettebb dolog. Egyébként nem kell aggódni, mert ahhoz, hogy valaki eljusson arra a szintre nagyon jónak kell lenni, a kötekedős hülyegyerekekből soha sem lesz profi harcos.
2023. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nem bir megverni.

Lelövöm.

2023. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!