Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportokkal, edzéssel...

Milyen sportokkal, edzéssel lehet szépen feszesíteni a testet?

Figyelt kérdés
Konditermi edzésen kívül.
2022. ápr. 7. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz te itt feszesítésen? Kevesebb zsír? Több izom?
2022. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kevesebb zsírt szeretnék.

160centi és 60 kiló vagyok. Nagyon löttyedt a bőröm, egyáltalán nem feszes.

Elliptikus trénerezni szoktam itthon, 40 percet.

2022. ápr. 7. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát először is ha zsír a gond akkor a sokszor emlegetett kalória deficit a megoldás.

Az eliptikus meg kardio gép azzal nem sok izmot fogsz összeszedni.


Ha kilövöd a kondit akkor marad a sajáttestsúlyos edzés de jóval lassabban szoktak az emberek fejlődni plusz sokszor csak vicc amit csinálnak.


De mi a gond a konditeremmel?

2022. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küzdősportok.
2022. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem az én világom. Jártam 4 hónapig, de nem szerettem. Így inkább nem is erőltetném.
2022. ápr. 7. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Feszesítés: szakmaiatlan szó, semmi jelentése nincs, tipikus buta csajos bullshit, maximum a Nők Lapján lehet ilyen szavakat olvasni. Felejtsd el!

Kevesebb zsírt szeretnél: le kell fogyni. Itt jön képbe a kalóriadeficit, ezáltal az étrended.

Elliptikus tréner: egy alpvatően kardió gép. Arra megfelelő, ezáltal segítheti a fogyást is kalóriaégetés szempontjából, azonban csak akkor, ha az étrended által deficitben vagy.

Izmos pedig akkor leszel, ha edzel, erősítesz, folyamatos terhelés elé állítod az izmaidat, amivel fejlődésre stimulálod őket. Erre a legkézenfekbőbb metódus a súlyzós edzés. Ha te nem akarsz konditerembe járni (otthon pedig gondolom nincs hosszútávra elegendő felszerelésed), akkor valóban csak a saját testsúlyos edzés marad.

2022. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!