Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze soha a...

Miért nem jön össze soha a versenyzés?

Figyelt kérdés
Edzek már egy jó pár éve, és 2 éve döntöttem el, hogy kipróbálnám magam egy erőemelő versenyen. De akkor nem jött össze, mert berobbant ez a szarság, és minden el lett törölve. Tavaly 4 héttel a verseny előtt eltörtem a csuklóm, akkor azért. Most 1 hét múlva lenne ilyen városi noname erőemelő verseny ahova jelentkeztem, erre ma belázasodtam és ment a hasam egész nap. Egyszerűen kész vicc. Miért van ez?

2022. ápr. 13. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért van ez?

2 éve azért nem jött össze, mert berobbant a koronavírus. Tavaly azért, mert 4 héttel verseny előtt eltörted a csuklódat. Most pedig azért nem jön össze a jövő heti városi verseny, mert belázosodtál és hasmenésed van.

2022. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baszki, tényleg, erre nem is gondoltam. Hihetetlen. Nagyon szépen köszönöm, ment az ogre pacsi!
2022. ápr. 13. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Misztikus erőket sejtesz a háttérben?
2022. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, Gyurcsányra mutat minden nyom eddig.
2022. ápr. 13. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer össze fog jönni, nyugi teso
2022. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig jobban lehetsz.
2022. ápr. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit miert? Megvalaszoltad 😀
2022. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!