Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spinningre miert csak nagyresz...

Spinningre miert csak nagyreszt nok jarnak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
mert b*zis
2022. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nézd nem egy túl férfias sport. Persze mozgásnak nagyon jó. Viszont én meg azt nem értem, hogy miért relatíve olyan kevés küzdősportoló férfi.
2022. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de pont ez a kérdés, hogy miért nem túl férfias sport? (azon túl, hogy főleg nők járnak rá) Mert oké, nem kell benne küzdeni vagy nagy izomerőt kifejteni, de ez ugyebár sok más kardió sportról is elmondható.
2022. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Kardió. A férfiak általában formát, iznokat szb szeretnének, amit a spinning nem csinál. A nők legtöbbje pedig fogyni és ugye fogyni kardiótól lehet. Meg nen akarnak férfias izmokat, ezért is a kardió

(Abba ne menjünk bele higy a kardióval fogyás mennyire téves dolog)

2022. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4:

Ez azért nem magyarázat, mert futás, bringázás sem az izomnövelésről szól, mégis nférfi többség van.


Én inkább azzal magyaráznám, hogy a spinning egy aerobic szerű műfaj, ahol zene van meg csoportos gyakorlatok, ami vonzóbb a nőknek, mint a férfiaknak.

2022. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!