Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nemtom, h még valaki nézi-e...

MACISKA6 kérdése:

Nemtom, h még valaki nézi-e ezt az oladlt, de ha igen; Létezik olyan akrobatikus torna egyesület ahova 17-8 évesen hobbiszinten lehet menni?

Figyelt kérdés
Mert nem találok semmit, minden v kicsiknek van v verseny szinten én meg nem tornáztam már vagy 5 éve rendesen

#torna #akrobatikus torna #a base egy szar
2022. ápr. 21. 10:51
 1/1 anonim válasza:

Hát engem ugyanez érdekelne, csak 32 évesen. :D Egyelőre csak ezt találtam, de ők is beteltek minden csoportban: [link]


Nagyon fura, hogy az élsporton kívül csak gyerekeknek tartanak edzést, gyakorlatilag mindenhol. És nem csak akrobatikus, hanem szertorna is csak így van... Sőt vívással, öttusával, birkózással (najó, ebből azért van pár hely) is ezt tapasztaltam. Pedig szerintem lenne igény amatőr/tömegsportként is az olimpiai sportok többségére.

2022. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!