Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb sakk szerver?...

HeibunShirudo kérdése:

Melyik a legjobb sakk szerver? Hol vannak a legerősebb játékosok?

Figyelt kérdés
2016 óta játszom a Chess.comon de soha sem sikerült meghaladnom az 1600 élőpontot, nemrégen beregisztráltam Lichessre és hipp hopp pár játszma alatt elértem az 1900at is, majdnem megvolt a 2100is de visszaestem, szvl mi lehet ennek az oka? A Chess.com valóban erősebb szerver vagy az van h fejlődtem 2016óta csak mivel ott beállt az élőpontom egy bizonyos szintre a kezdők előnyét elveszítve nem nő olyan drasztikusan az élőpontom mint Lichessen?

2022. ápr. 26. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkoztam én is.


Mester szinten lichess és chess.com már nincs akkor szint különbség.

Lichess 1500 és chess.com 1500 között szerintem hatalmas a szakadék.


Ennek sok oka van de az egyik fő oka, hogy lichess máshogy számolja a ratinget mint chess.com


Lichessnél alapból 1500?? kezdő rating mig chess.comnál 1200



Másik az időbeosztás pl bullet, blitz, rapid, classic ratingek is legtöbb játékosnál nem azonosok pl azt szoktam látni rapidban 2000 bulletben 1200


Lichessen szerintem a legtöbben bulletban legrosszabbak (Velem az élen) és abban is a legnehezebb magasa élőt szerzi és rapidban a legkönnyebb.



Válaszolva szerintem nem erősebb a chess.com csak alacsonyabba a rating 1600 chess.com 1900-2000 lichessen reális:

Lichessen a te szinted 1900-2000 körül mozog

Ennek ellenére szerintem a lichessnek chess.com vizet se vihet átláthatóság, kezelhetőség, terén másik lichess teljesen ingyenes még reklámok sincsenek.

2022. ápr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
THX.
2022. ápr. 28. 12:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!