Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Horgászkártya igénylés?

Horgászkártya igénylés?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül rendeltem meg a horgászkártyámat. Minden más iratom megvan a horgászáshoz, viszont azt nem tudom hogy lehet-e horgászni a plasztik kártya nélkül is, vagy mindenképpen meg kell várni annak megérkezését? Értem ezalatt azt, hogy regisztrálva van, megvan a száma is és az online fiókban minden adat, csak maga a kártya nem érkezett még meg. Olvastam interneten hogyha személyesen rendeli meg az ember kap ideiglenes igazoló lapot, online úton viszont ilyet nem kaptam.

Előre is köszönöm.



2022. ápr. 28. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. A horgászkártya jelenleg semmire nem jó. Csak ha állami engedélyt váltasz kötelező kiváltani. Ha van róla valami papír higy folyamatban vanakkor mehetsz is. Nekem több hónap volt mire megjött
2022. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!