Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs önbizalma...

Mit tegyek, ha nincs önbizalmam a lovardába?

Figyelt kérdés
Mikor odamegyek, egy csomó ember van ott és akkor még valószínű, hogy a lovon akit ülök lovagolnak. Illetve, mikor lovaglas közben néznek minket, akkor is elmegy az önbizalom és borasztóan teljesítek. Lovaglás előtt nem szereti az edzőm, ha ülök és nem csinálok semmit, de nem merem megkérdezni, hogy kell-e valamit csinálni. Mit tudnék csinálni ez ellen?

2022. jún. 17. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ülés helyett kérdezd meg tudnál e valamiben segíteni.

Ha meg néznek, akkor próbálj magadra és a lóra koncentrálni. Ez idő és gyakorlás, de ne érdkweljen más. Ez a te időd, abban az időben a te lovad, azért lovagolsz mert szerwted, kikapcsol stb. Erre gondolj. Hogy az egészet azért csinálod hogy neked jó legyen és nem azért hogy mások bármit gondoljanam

2022. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy nem szereti az edző, ha lovaglás előtt csak ülsz? Nem szabad korán érkezned? Ezek tipikus magyar reflexek, nyeli a kuncsaft pénzét, de dirigálni akar neki.
2022. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb 10 perccel erkezek korábban, mint ahogy elkezdődik az óra. Néha belelog az órába mások edzése ezért ilyenkor tovább tartja az edzést. Nem pénznyelő, semmi ilyenről nincs szó, csak mikor már jönnek a lovakkal a kikötőhöz, mennem kéne oda átállítani a kengyelt, pálcát venni, stb. Én meg nem merek meg mozdulni,mert annyian vannak. Egyébként szeretem a lovardát, csak a szorongásom nem enged nekem sokat.
2022. jún. 19. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!