Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek az online sportfogadó...

Ezek az online sportfogadó irodák mennyire biztonságosak? Volt már negatív eset valakinek, hogy kamu díjakra is levontak rengeteg pénzt?

Figyelt kérdés
Csak mert én befizettem 3 alkalommal az egyik ismertebb/ajánlottabb oldalra, de mind a 3 alkalomkor különböző országok számlaszámlára utaltam a befizetett pénzt a visszaugazoló SMS alapján. Vagy ez lényegtelen?

2022. jún. 29. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik Málta/Curacao/Isle of Man székhellyel működik, ezen ne csodálkozz.

A nagyobb nevű irodák nem fognak lehúzni, max idővel lekorlátozni, de ha most kezded akkor emiatt nem kell aggódnod.


Amit javaslok: nagyobb irodáknál játssz. Unibet, Bet365, ilyesmi... és kerüld a noname hirdetések alapján fellelhető irodákat.

2022. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A maltai lcences irodak teljesen okek, ott komoly hatosag van, viszont a Curacao egy vicc. A legtobb scam oldal kivetel nelkul innen valo, egy vicc az engedelyeztetes. Oket keruld.


Ha nagy irodaknal jatszasz, ahogy elottem javasolsz nem lesz semmi bajod. A befizeteskor beirt kartyadatok titkositva vannak, eleve a kartyaceg oldalara iranyit at, igy az adatok pl cvc kod nem lathato meg a supportnak sem es igy ellopni sem tudjak.

2022. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22bet?
2022. jún. 30. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Es jatszok(jatszottam) naluk de ez egy orosz oldal. Jelen helyzetben ketszer is meggondolnam hogy fizetek e be vagy sem.


Korrektek voltak velem, foleg a kinalat a jó plusz a par perces kifizetes. De azert rosszat is olvastam roluk. Mondjuk a support is katasztrófa. Volt hogy 6 honap utan valaszoltak emailben.

2022. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Èn inkább a bankkártyával való visszaèlèsektől tartok kicsit ilyen külföldi oldalakkal szemben.
2022. jún. 30. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
22bet, 1xbet, 1xbit felejtős. Jó náluk játszani, pár tízezret lehet nyerni, de ha elkezdesz komolyabban fogadni kitesznek mint macskát szarni, és nem is fognak kifizetni (ellenben pl. a bet365-tel, ahol max lekorlátoznak, de a pénzed megkapod).
2022. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-nál a pont. Oroszokat el kell felejteni. Librabet, Campobet meg a többi is felejtős. És a háború előtt is azok voltak.
2022. júl. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!