Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki mindig veszít sportfogadás...

Aki mindig veszít sportfogadáson,miért nem teszi az ellenkezőjére, amit szeretne tenni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 14:25
1 2
 1/12 Attila1976 válasza:
87%
Lottóval játszottam ezt el. Mert megfigyeltem hogy folyton a mellette lévő számokat húzzák ki. Amit bejelöltem még elküldés előtt hirtelen meggondoltam magam és a mellette lévő számokat húztam be. Persze a sorsoláson ez sem jött be. :D Sportfogadáson (is) annyi variáció van hogy úgysem jön be.
2022. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert a megforgatott pénzhez képest csak egy minimális bukóban vannak. Aki nem ért hozzá, akkor is pont minimális bukóban lenne, ha az ellenkezőjét tenné. Ez az iroda haszna.
2022. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ripi merre vagy?
2022. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia kretén, melyikünk a Ripi? Én az 50 milliós vagyok, a második kommentet írtam.
2022. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát te,ki más. Nem unalmas ez az 50 milliós duma?Találj már ki valami mást.Legalább 1 éve fújod hogy 50 millió.Legyél mostantól 100 milliós.
2022. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye vagy.
2022. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Leveltetu ***** válasza:

#5-os


Ha valamit nem tudsz ne okoskodj a temaba.


Baratom ebbol el, napi 5-6 oraban statisztikakat forgat a sportfogadasokrol, csak a Premier League-re fogad meg Tenis-re.

Az atlagos fogadasi osszeg 300 euro!!!

Az ipse ebbol el, na meg a 3 panellakasbol amiket a nyeresegebol vasarolt es berbe vannak adva.


Havi 5-6000 de volt mar 8000 euros ossznyeremenye is. (keresel te egyaltalan ennyit?)


Ugyhogy mielott itt fikazol jobbra balra, nezz szet egy kicsit a vilagban es informalodj, mert a sportfogadast is lehet profi modon uzni.


Nincs olyan hogy csak nyer vagy csak veszit de egy jol informalt, statisztikakon alapulo tet nagy valoszinuseggel a honap vegen osszessegeben pozitiv egyenleget general.

2022. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A ripike azt állítja, hogy top bajnokságokon nem lehet profitálni, és a premier league az az. Úgy hogy szép alakítás volt, de elég gyengére sikeredett, majd talán máskor. Nem lehet Szerencsejátékkal hosszútávon profitálni, és ez nem egyéni vélemény, hanem tény.
2022. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Retardált 30%-os válaszolónak igaza van. Persze csak abban, hogy a Premier Ligán nem lehet megverni a bookiekat. Aki azt állítja, hogy abból él, na az hazudik. Ennek ellenére a sportfogadás en bloc még mindig nem szerencsejáték, és meg lehet belőle élni.
2022. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50 milliós vagy?
2022. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!