Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Sasok útja (Orla Perc)...

A Sasok útja (Orla Perc) körtúra formájában megtehető 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
A Tatra trail appal terveztem egy körtúrát és nem egész 28km lett 15:40perces menetidővel. Valaki csinálta már így ezt a túrát vagy mindenképpen menedékházat kell választani? Valamint ha valaki megcsinálta ezt körtúrában 1ben az írjá le légyszíves a tapasztalatait!

#Orla Perć #Sas út #Magas - Tátra #Sasok útja
2022. júl. 3. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ha elég jó állóképességed van, akkor 1 nap alatt meg lehet csinálni, DE fejben erősnek kell lenni, és nem szabad sietni a mászásokkal! könnyedén elfogyhat a kezed/lábad ereje még rendes táplálék bevitel után is, ezért ha tapasztalt magashegyi túrázó vagy, de rövidebb távolságokkal, akkor menedékházba menj szerintem. közvetlen a gerinc alatti tökéletes erre a célra.

sok sikert! remélem mondhattam valamit tapasztalataimmal. én 1 nap alatt csináltam Zakopane-ból

2022. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem kihagyom h 1 nap alatt megcsinálom:D Sietni kéne nagyon úgy meg nem buli. Inkább megnézem a tájat magamnak alaposan:)
2022. aug. 23. 05:10
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy jobb, úgy döntesz :)

arra készülj, hogy sokan lesznek rajta, így megnőhet a várakozási idő is a Zerge-csorbánál és a Gránátok előtti szakaszon.

2022. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ugye nem olyan életveszélyes ahogy azt leirják? Mi azért elég haladó túrázók vagyunk de egyfolytába azt olvasni h ki halt meg rajta. A Bryska Lavkan is úgy keltünk át h masszív hófalba vájt lábnyomokba léptünk bele és ott lánc se volt. Az életveszélyes volt szó szerint.
2022. aug. 25. 05:58
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos utóbbi években min.1 emberélet ment el az úton, igaz, de ennek ténye nem lehet hatással a túrázókra, ezér nyugodtan vágj bele a túrába, és meglátod, hogy bírod majd, hogyan alakulnak a külsős körülmények.
2022. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!