Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A thai boxosok és egyébb...

A thai boxosok és egyébb harcművészek hogyan edzik ennyire fel a sípcsontjukat?

Figyelt kérdés

[link]

És amugy tényleg lehet erősödni ha rugnak( pl külső comb belső comb)?

Ja meg hogyan lehet megkeményíteni az oldaladat? Tehát erre a máj felöli részre gondolok.



2022. júl. 9. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan nem azért, jó felbontásban levettem teljesen a lejátszási sebességet. Meg tudtam mondani hogy mi hol fog törni. Mindenhol látszik előre valami repedés. Szóval ez félig meddig trükk is. Olyan haverom volt, akinek ha te adtál valamit vagy muattál rá neki bármire (ésszerű keretek között) azt szét tudta rúgni. Nekem is volt már kiölve a sípcsontom és az alkarom. Valóban nem fájt, nem éreztem. Sokkal több dolgot tudtam produkálni, de utána nem foglalkoztam vele sokáig.

Szerintem ez a videó csak egy ékes példája annak, hogy ne hidj el mindent annak amit a neten látsz. Amúgy tényleg vedd fel a felbontást, lassítsd le a lejátszást és te is látni fogod, hogy hol van repedve az anyag. Ott is lesz majd a szétűtve/szétrúgva minden.

2022. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges az egész. Lendület nélkül, pár centis mozdulattal letolja a téglák tetejét... ez csak színészkedés.
2022. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előttem lévök válaszait, és várok még válaszokat a többi kérdésemre is.
2022. júl. 10. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez a chi alkalmazása. Nagyon tehetséges a srác.

Aranyharangnak vagy vasruhának hívják Kínában azt a gyakorlást, amikor meditációval, légzőgyakorlatokkal, és fizikai gyakorlatokkal megtanulja a gyakorló felfokozni, összegyűjteni, és irányítani a chi energiát.

Ilyenkor sokkal erősebb ütésekre képes, sokkal erősebb lesz a végtag, a csontozat a beleirányított nagymennyiségű chi energiától, és védi a szerveket a külső támadásoktól.

Ezt Shaolinba a mai napig tanulják a tehetségesebbek -mert sok ezren tanulnak ott kungfut a mai napig, de azért kevés az igazán tehetséges-.

Ezt tanítják tajcsi mesterek is, de szigorúan titkos átadásban, ôk nem is tartanak nyilvános bemutatót ilyesmiről, ellentétben a Shaolin harci papokkal.

2022. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!