Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok! Cyma p90 vélemény?

Airsoftosok! Cyma p90 vélemény?

Figyelt kérdés
Na szóval most tervezek beszerezni egy cyma p90-est (CM 060) és kíváncsi lennék tapasztaltabb airsoft játékosok véleményére a fegyverrel kapcsolatban, illetve akinek van ilyen replikája, annak szívesen fogadom a tapasztalatait erről a fegyverről.

2022. aug. 24. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pont a semmire nem való kategória. De elég megbízhatók.
2022. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 éve van egy, megbízhatóan működik, nem egy sniper de el lehet vele találni valakit, egy átnézés kell neki, megvétel után. Súlyra nagyon jó, larp játékokon ahol sokat cipeled de nem lősz sokat, a legjobb, meg persze cqb-re. Amit észrevettem mint negatívum, h a tok nagyon felerősíti a gearbox hangját és ha ráteszed az arcodat célzáskor akkor nagyon hangosnak hat.
2022. nov. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!