Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudnék egy tömegtesi...

Honnan tudnék egy tömegtesi igazolást szerezni?

Figyelt kérdés
Az iskolámban van 2 tesi óra amire külön délután be kell járni ha nincs igazolásod arról, hogy sportolsz. Meg van adva a határidő ,hogy meddig kell leadni ezt az igazolást és ha későn adod le nem fogadják el. Az én edzéseim csak később kezdődnek így nem tudok igazolást szerezni. Valaki tud valami megoldást ,hogy hogyan tudnák gyorsan egy igazolást szerezni? Nagyon fontos lenne mert nem szeretnék tömeg tesire járni. Egyedül lennék a barátaim nélkül és a délutánomból venné el az időt. Kérlek ha valakinek van valami ötlete írja meg! Ha valaki hasonló helyzetben van hogy szokta megoldani?

2022. szept. 6. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemesz egy edzoterembe es kuncsorogsz egy szemelyi edzonek hogy irjon papirt
2022. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért előbb kérdezd meg a suliban, hogy egyáltalán elfogadják-e az ilyen edzőtermes kamupapírokat...
2022. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül lennék a barátaim nélkül"

Ehhez mondjuk jobban jársz, ha még most hozzászoksz, ugyanis az életben nagyon sok olyan helyzet lesz, amikor nem lesznek ott a barátcsokáid. Sose legyél önállótlan és életképtelen, ez nagyon fontos.

Én már pár éve túl vagyok az érettségin, de én pl. anno a sulimban nem tudtam elfogadtatni a konditermi edzést az igazgatósággal. Végül nekem úgy lett megoldva, hogy anyám ismerte a helyi birkózó egyesület edzőjét, és papíron küzdősportolni jártam (azt az igazolást vittem az iskolába), de a valóságban emelgettem a súlyzókat. Ha neked/nektek van ugyanígy ismerős, akkor jó magyar szokás szerint okosba meg lehet oldalni a papírmunkát, de erre nem foglak bíztatni.

2022. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress osztálytársat akinek ismerőse leigazolja és ivazolja le neked is
2022. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A sulink nem fogad el ilyen edzőtermes papírokat. Hivatalos egyesületi pecsét kell. És itt most nem az volt a lényeg, hogy a barátaim nélkül lennék azt csak így hozzátettem hanem ,hogy a szabad időmből venne el és amikor majd elkedződnek az edzéseim már időben elég húzós is lenne ha járnom kellene erre is.
2022. szept. 6. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Lebeszéled a tanárral aki tartani fogja hogy későbbtől jársz és majd nem irsz be hianyzonak
2022. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A sulink nem fogad el ilyen edzőtermes papírokat. Hivatalos egyesületi pecsét kell."

Akkor szerezz hivatalos egyesületi pecsétet. Ha nem akarsz, vagy nem tudsz járni délutáni tesi címszó alatt egyetlen szövetség edzéseire sem, akkor kénytelen vagy valahogy okosba megoldani. Ha pedig erre nem vagy alkalmas, akkor kénytelen vagy rábólintani a rendszerre, és menni sportolni. Sajnálom, az élet nem habos torta.

2022. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Az igazoláson, hogy jársz valahova nincs rajta csak a nap. Tehát, ha hivatalos helyre jársz, el kell fogadniuk.
2022. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!