Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen számszeríjat vásárolják?

Milyen számszeríjat vásárolják?

Figyelt kérdés
Már jó ideje foglalkoztat hobbi szinten az íjászkodás, de leginkább a számszeríjak felé húz a szívem. Érdekelne, hogy a hozzáéető, esetleg szakmabeli közösség milyen számszeríjat javasolna egy kezdőnek (felhasználási feltételeket és jogi szabályokat elolvastam és megértettem) akit hobbi szinten érdekel az íjászat ezen ága. Nem kívánok hatalmas, horribilis pénzeket beleölni még, de vágyom egy komolyabb eszközre, amire akár red dot irányzék is pakolható, de nem olyan brutális az ára, hogy ne legyen elérhető egy hétköznapi ember számára.

2022. okt. 6. 01:37
 1/5 anonim válasza:
A legdrágább is elérhető. 2-300 a legteteje.
2022. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ennek mi köze a számítástechnikához.
2022. okt. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Far Cry 4 miatt akar nyilazni,
2022. okt. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
5%
Lehet valamilyen szerepjátékban lehet ilyet vásárolni és több típus van. :)
2022. okt. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak otthon akarsz lövöldözni táblára egyszer-kétszer, teljesen mindegy, akár egy játékíjjal is szórakozhatsz.

Ha versenyezni akarsz előbb-utóbb, esetleg vadászni, akkor érdemes egy komolyabbat venni, a normálisabbak viszont egy százasnál indulnak.

2022. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!