Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon fontos edzésre is...

Nagyon fontos edzésre is járni, vagy elég egy boxzsák+internet és itthon edzés?

Figyelt kérdés
Van egy boxzsákom, megvan hozzá minden felszerelésem,csak technika és ütni kell. Jártam régen egy kicsit bokszra,megmaradtak kicsit az alapok,de őszintén szólva nagyon megterhelő volt munka mellett, így feladtam. Manapság már minden megtalálható az interneten.Így sok olyan videót találtam ahol szépen megmutatja hogyan kell boxzsákon edzeni itthon.Teljes edzésterv. Meg akarok tanulni ütni és az alap technikákat. Ha meg kell védeni magam vagy mást akkor legalább ütni tudjak szabályosan és kivédeni. Lehet itthoni boxzsák edzés is hatásos? Nem akarok én világbajnok lenni. Csak egy kicsit edzeni,mozogni hogy a munka mellett mégiscsak ne a semmittevés legyen a fő tevékenységem.
2022. nov. 5. 15:09
 1/1 Thunderfairy ***** válasza:
Egézség és kondi megörzésre jó lesz. Még hosszú életű is lehetsz a rendszeres edzéstől. De az ellenfelet nem tudja potolni. A zsák nem üt vissza, nem taktikázik hogyan gyözön le. Önvédelmi szempontoknál pedig mindenképpen kell a partner.
2022. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!