Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Más se talált el egy db vb...

Más se talált el egy db vb meccs eredményt se?

Figyelt kérdés

Katar-Ecuador Katar

Anglia-Irán Gólszám 3,5 kevesebb, mint 3,5

Szenegál-Hollandia Szenegál

Usa-Wales Usa

Ezekre külön külön raktam 20 ezer forintot de most komolyan egyik se jött be?

Hogyan kérhetem vissza a pénzem?



2022. nov. 22. 00:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz...

Tele van 0-0 meccsekkel.

2022. nov. 24. 00:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Fele 0-0, de sokszor ez se unalmas, mert küzdenek, tâmadnak folyton.

Emellett vannak nagyon jó meccsek pl Anglia-Irán 6-2, Spanyolország-Costa Rico 7-0, az Argentínok 2-1es veresége...

2022. nov. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már hónapok óta egy fillért sem nyerek. Sem a VB-vel, sem a klubcsapatokkal, semmivel.

Kajak az egész olyan, mint egy rossz rémálom. Pedig már tényleg maximum 1000-1500 forintos tétekkel teszek, de minden bukó. Most például az angol meccsen ment el. Úgy gondoltam, ha az USA egy gyenge Wales ellen nem tudott nyerni, akkor Anglia simán elveri őket. Persze, hogy 0-0 lett.

A legviccesebb tippem a horvát meccs volt, ahol kínomban azt tettem be, hogy "biztosra menjek", hogy 0,5 gól felett a meccsen. Persze, hogy az is 0-0.

Vagy a legutóbbi fordulóban, mikor az a Brentford, akit egy negyedosztályú csapat kivert a ligakupából (nem, nem C csapattal állt ki a Brentford a kupameccsen), megveri idegenben a Manchester Cityt... Szánalmas az egész. A válságban van aki gazdagodik a hülyéken, mint mi tippmixelők, a Szerencsejáték Zrt...

2022. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13 Én is kinulláztam ma a tippmixpro egyenlegem.


Volt még rajta 600 forint, na gondoltam először felteszem a Katar - Szenegálra. Ott megtettem a vendég győzelmet, ami jött is. Lett egy ezresem. Ezt az ezrest feltettem kettes kötésben a Hollandia - Ecuador (hollandia nyer vagy mindkét csapat szerez gólt - ez jött), illetve megtettem én is Angliát. Hát persze, hogy azon elment.

2022. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 Lehetetlen már jól tippelni. Én nagyon sokáig pluszban voltam, sőt a totón is volt, hogy többször nyertem nagyobb összeget, 12-est, illetve 13-ast, amikor egész jól fizetett, mert jól ráéreztem 1-2 meglepetésre, meg a döntetlenekre is. De ennek már jó pár éve, egy ideje semmi nem jön. Hiába teszek akármit, esélyest, esélytelent, döntetlent, hiába a forma, statisztika, bármi, mindig minden borul. Így feladtam, maradt az apró pénzes játék, szórakozás szintjén. Komolyabb pénzt ebből már nem remélek, valahogy vagy nekem nincs már érzékem hozzá, vagy tényleg kiszámíthatatlan az egész, nem tudom :D
2022. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#13 Akkor nem csak én voltam akkora lúzer hogy megraktam a horvátok meccsén a több mint 0,5 gólt nagy téttel...
2022. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 Én sokszor szoktam rakni, hogy 0,5 gól felett, meg hogy 1,5 gól felett, vagy hogy az esélytelen csapott nem játssza le kapott gól nélkül a meccset, de mostanság ezek is bukók. Általában, ha másfél gól felett teszem, biztosan 1-0 lesz, ha beteszem, hogy az esélyes gólt lő, akkor 0-0 vagy az esélytelen nyer úgy, hogy az esélyes nem szerez gólt... Ez egy ördögi kör..
2022. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17 Én is ezeket raktam amíg abba nem hagytam, pont ezeken buktam egy kisebb vagyont, mikor futószalagon jöttek a 0-0-k.
2022. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18. Ismerős a dolog. Volt, hogy raktam hétvégére két napos szelót, mind ilyen tippekkel. Tehát vegyesen, hogy esélyes gólt lő, 0,5 gól felett, 1,5 gól felett, 20 meccset, amennyit engedett egy szelvényen. Tényleg gondosan átnéztem a csapatok meccseit, minden statisztikát, hogy milyen eredmények születnek rendre a meccseiken. Tök jó mondom, a szombati napon minden meccs jött, hú de jó, na akkor ez már jön.

Elkezdődik a vasárnap délutáni első meccs, ránézek az eredményekre, 68. perc 0-0 :DD Elkezdem követni az eredményt vagy bekapcsolom a meccset, ha épp adják a tv-ben, örülök, jajj de jó végre gól. Na aztán "álljunk meg, az előző esetet vizsgálják nem-e volt les.... " jön a jó öreg VAR, ami minden esetben akkor veszi a gólt el, amikor nekem kellene a szelvényemre. Abban az esetben, ha mondjuk beteszem, hogy nyer a csapat, 1-0-ra vezet és kiegyenlít a másik a 89. percben, akkor természetesen sosincs VAR, meg elvett gól. Vagy olyankor nincs 8 perc hosszabbítás a végén, ha nekem kellene hogy gól szülessen, de abban az esetben van 8 perc, ha az esélyes nyerésre áll egy góllal és persze természetesen módon kiegyenlít a másik a végére, hogy bukjak. :D

Szóval beleuntam, meghagyom ezt a játékot a nagyon profiknak vagy azoknak, akiknek nem számít, mennyit tesznek bele, mert keresnek annyi pénzt, hogy az itt elbukott pénzek hiányát nem érzik meg ...

2022. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!