Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sustanont combba vagy...

A sustanont combba vagy vállba jobb szúrni?

Figyelt kérdés
Esetleg máshova? Hol a leg elviselhetöbb?
2010. szept. 30. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
vénába, az a biztos.
2010. szept. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
segg
2010. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de az összes szusztás kérdésnél le lett írva hogy nagyon sok embernek gyullad(ha eredeti) és ha a válladban begyullad biztosan nem tudsz majd edzeni
2010. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Váltogatni kell a beadás helyét. Ha csak fenékbe adod, szép kis csomók lesznek egy idő után, amibe alig bírod betolni a tűt.

Az tény, hogy gyullad, 2-3 napig durván fáj, de rájöttem, ha kevered valamelyik hígabb olajos cuccal (egybeszívod) akkor abszolút nem fáj utána. Pl: 1 ml Susta+ 1 ml.Testolic 3-4 naponta, de ha ritkábban szúrsz, akkor Primobolan, Trenbolon vagy Boldenon is jó mellé.


Amúgy ne használd, mert leesnek a tökeid! :-)))

2010. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egybeszívás tényleg sok embernél működik.Sokan ugye decaval bökik azzal egybeszívva állítólag jobb
2010. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, azzal is...

Csak én Deca-ellenes vagyok :-)))

2010. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mostmár én is.Nem mernék belefutni(másik kérdésnél ugye kitárgyaltuk hogy nincs eredeti)

Az eredeti decaval nem lenne gond

Csak azért azt írtam mert a legtöbben azzal szedik

2010. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én összefogom a heréim és abba. Lemértem, 250%-kal hatékonyabb, mint vállba vagy combba.
2010. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked egy 50g-s tűvel kéne a szemedbe syntholt szúrni addig amíg nem ugranak ki a szemeid
2010. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!