Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pingpong ütőkre milyen ragaszt...

Pingpong ütőkre milyen ragasztóval célszerű a borítást felragasztani?

Figyelt kérdés
Tudom van direkt erre a célra spéci ragasztó de nyilván pont ezért egy kicsit drágállom valamint nem nagyon lakom semmilyen olyan sport szaküzlet közelében ahol lehetne ilyet venni. Külföldi fórumokon ajánlják a "rubber cement" nevű ragasztót aminek itthon nem tudom, hogy van valami olyan alternatívája amit meglehet bárhol vásárolni (gondolok itt pl. Tescora, Obira vagy valami olyan helyre ami kb minden nagyobb városba van). Tudom, hogy komoly versenyeken tilos a szerves hígítóval ragasztott ütők használata de nekem csak otthonra kellene tehát ez mindegy.

2022. dec. 3. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz, felragasztom én neked
2022. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Contact ragasztó spray
2022. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bigigli gumi ragasztó gumioldat
2022. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána olvastam még egy kicsit és az a lényeg, hogy felragasztani kb bármivel fel lehet de a kérdés, hogy egy esetleges borítás cserénél lejön-e egybe a borítás és nem szakad el vagy nem tép ki a fából szálakat. #2 a kontakt ragasztó sprayt használtad így vagy csak egyszer felragasztottad és nem próbáltad leszedni? #3 a bicikli gumi ragasztó megegyezik szerintem a rubber cementel tehát jónak kellene lennie de eddig én még csak ilyen kis defekt javító szettek részeként láttam pár grammos kis kiszerelésben.
2022. dec. 4. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!