Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mozgás jótékony hatásai...

A mozgás jótékony hatásai egy-két hónap után tényleg jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Mozgás-szegény életmód esetén ha valaki naponta sportol (például 1-1,5 óra szobabicikli), 1-2 hónap után tényleg elkezdi érezni a mozgás jótékony hatásait? (közérzet javulása, alvás javulása stb)?

2023. jan. 5. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a mozgás jótékony hatásai nagyon gyorsan jelentkeznek.
2023. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dehogy, szerintem már azonnal.
2023. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni, hogy sok éves alvásproblémát megold (a fáradtságtól-kimerültségtől nincs erőm semmit tenni)...
2023. jan. 5. 19:25
 4/6 anonim válasza:
Ja, azt nem fogja. Én akkor se alszok kora reggelig, ha 2 órát edzek, és az oda-visszajutás se pihentető.
2023. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pedig úgy reménykedtem...

A kimerültségtől nem tudom rávenni magam, de ha még segíteni se segít és az alvásprobléma se oldódik meg, csak még fáradtabb leszek.

2023. jan. 5. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenre nem gyógyír a mozgás. Ha alvásproblémáid vannak, akkor meg kell találni annak az okát akár orvosi-pszichológusi segítséggel is.
2023. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!