Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasizom edzés pontosan mit...

A hasizom edzés pontosan mit eredményez? Ha én nem akarok se kockás, se kifejezetten lapos hasat (csak hogy ne legyen hatalmas), akkor is kéne rá edzenem?

Figyelt kérdés
A hasizom edzés nem megy nekem, a legrosszabb... Minden másra szívesen edzek de hasra utálok. Nem is megy rendesen.
2023. jan. 12. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, azért, mert a has edzése viszonylag fájdalmas, nehezen is fejlődik.

Én sem szeretem, ezért csak heti 1x edzek rá.

És nem a hasazástól lesz lapos hasad, hanem attól, ha nem vagy felpuffadva és ha diétázol. NINCS helyi zsírégetés.

2023. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

A törzs izmai ugyan olyan fontosak, mint bármelyik másik, muszáj lenne egyenletesen edzeni mindenre.

Mindenkinek érdemes lenne legalább egyszer végignézni képeken, hogy milyen izmok vannak,és azok honnan erednek, hová tartanak, milyen csontokat kötnek össze.

2023. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Csak annyira vagy erős mint a törzsed. A hasizmaidat szinte minden mozdulatnál használod. Nem kell túlzásba vinni, de jó ha karban van tartva. Plank gyakorlatot ajánlom. Amiatt ne aggódj, hogy sajtreszelővé változol mert edzel néha kicsit.
2023. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Én sokáig nem edzettem rá külön és mindig lapos volt. A később felső testre végzett gyakorlatnál kap a hasizom is. Lapos a kalóriadeficites diétától lesz.
2023. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!