Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erősíthetném a farizmom?

Hogyan erősíthetném a farizmom?

Figyelt kérdés
Szóval... 16 éves lány vagyok. Alapvetően nincsenek kicsi melleim, viszont hátul semmim nincs. Genetikailag ilyen, a családomban minden nőnek elöl nagy, hátul kicsi. Viszont én szeretnék változtatni rajta. A bibi az, hogy nem valami jók a térdeim, pár gugolás után konkrétan kiesnek alólam (voltam röntgenen, semmit nem mutatott, doki azt mondta majd kinövöm, ha meg nem, akkor így jártam). Edzőteremre nincs pénzem, vannak olyan gyakorlatok amikhez nem kell terhelnem a térdemet?

2023. jan. 14. 22:01
 1/7 anonim válasza:
72%
Személyi edző ki tud dolgozni edzéstervet. Hajrá
2023. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem valami jók a térdeim, pár gugolás után konkrétan kiesnek alólam"

El kéne menni gyógytornászhoz, vagy meg kéne tanulni helyes technikával guggolni, ugyanos olyan nincs, hogy valaki genetikailag nem képes az emberi evolúció legalapvetőbb, legfunkcionálisabb mozgásmintájára, a guggolásra. Egyébként meg ha nincs pénzed kondibérletre, akkor saját testsúlyos edzés (street workout, calisthenics), bár súlyok nélkül komolyabb eredményekre nem érdemes számítani alsótest tekintetében.

2023. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Konditermi edzés nélkül pedig esélytelen az erős farizom.
2023. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta valószínűleg azért ilyenek a térdeim, mert kiskoromban nagyon gyorsan nőttem, és ha abbahagyom a növést el fog múlni remélhetőleg. Kiskoromban mindig magasabb voltam az átlagnál, de mostmár nem vagyok olyan magas, 170 cm lehetek talán.


Amúgy régebben a lépcsőzés és a futás is kínszenvedes volt, most se kellemes, de már nem kell minden ötödik lépcsőfok után megállnom, úgyhogy azért javul a dolog :D


Most jutott eszembe, anyumnak van callanethics vagy valami hasonló könyve, az jó lehet?

2023. jan. 15. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:

16 évesen 170 cm nem magas? Oké...

Nem világos, hogyan akarsz egy könyvről jó farizmot? A könyvet a kezedben fogva guggolnál? :D

2023. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi a baj a 170 centimmel? 😳


Kiskoromban voltam nagyon magas a koromhoz képest, mostmár átlagos. Majdnem az összes kortársam 170 cm körül van.


A könyvben pedig tornagyakorlatok vannak, #2 írta a chalisthenics-et, onnan jutott eszembe. Nem tudom pontosan mi van benne.

2023. jan. 15. 08:26
 7/7 anonim válasza:
Személyedző vagy konditerem
2023. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!