Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen itthoni edzéstervet...

Milyen itthoni edzéstervet kövessek ami nem igényel "kellékeket" vagy esetleg itthon előállítható/beszerezhető?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam mint pl fekvőtámasz stb. Amiktől fejlődni is lehet itthon. Ha tudtok mutatni videókat azt is megköszönném hogy mit hogyan és hányat.
2010. okt. 3. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elérni?
2010. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit akarok elérni? Hát a maxot amit itthon el lehet. Fekvőtámaszfajták és helyesen végzése, mire mi megy (ha igy teszem a kezem akkor mellre, ha ugy teszem akkor vállra) stb. És hogy miből mennyit. Ilyesmikre gondoltam, amivel elérek is valamit persze. És inkább tömegnövelés, ha lehet ezt igy mondani
2010. okt. 3. 10:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha, ilyesmikre gondoltam :)
2010. okt. 3. 10:55
 5/8 anonim válasza:

[link]


Itt minden fent van amit tudni érdemes.

Igazából sokkal jobban megéri eljárni konditerembe, mint otthon beszerezni. Pl ha otthon szeretnél edzeni kettő súlyzó (5-10-20kg) biztos kell, akkor már egy pad is, meg húzodzkodó, nekem ezek vannak otthon, plusz eljárok terembe, szívesen segítek ha gondolod.

2010. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekvőtámasszal az állóképességre edzel, látványos izomtömeget attól biztos nem lesz.


Viszont például húzódzkodást tudsz csinálni az a hátgyakorlatok királya. Szúken és szélesen csinál 5-5 szériát az már valami. Garázsban valahol biztos van egy gerenda vagy valami.


Viszont kézisúlyzó és rúd az kell, meg fekvenyomópad is, esetleg guggoló álvány. Ezek nélkül nem nagyon tudsz csinálni semmit.

2010. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Olvasd el ezt. Itt egy nagyon jó ötletet ad a saját testsúlyos eddzésre.. Amúgy a könyv elég híres ;) nem hiába :D Sok sikert!


Paul Wade - Convict Conditioning

2010. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!