Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női konditerem?

Női konditerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Budapesten illetve agglomerációjában keresek női konditermeket!


Neten keresgéltem már. Találtam is egy kettőt, de azok nem igazán nyerték el a tetszésem, nem rendelkeztek valami nagy felszereltséggel:/

(Azt tapasztalom, hogy a női konditermek közelében sincsenek a koedukált kondik felszeréltségéhez képest)


Esetleg ha nektek van valami bevált helyetek, vagy valami ötlet, örömmel várom!


Válaszotok előre is köszönöm:)



2023. jan. 19. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Csoportos edzés esetleg? Aerobic pl
2023. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Sosem mennék ilyen helyre. Engem mondjuk senki le sem tojik a koedukált teremben sem, de ha bepróbálkozna egy-két kan, még az sem annyira idegesítő, mint egy 6 négyzetméteres női teremben egymás hónalját szagolgatni meg a 3 db gépnél sorban állni.
2023. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Miért akarsz kimondottan női konditerembe járni? Az általad zárójelben említett rész igaz volta miatt teljesen hülyeség. Én is nő vagyok, soha eszembe nem jutna női edzőteremben edzeni. Az pontosan az lenne, amit sokan, jogosan, csak "pinalengetés"-nek csúfolnak.
2023. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!