Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a valaha volt legjobb...

Ki a valaha volt legjobb Forma 1-es versenyző?

Figyelt kérdés
Ha ugyanolyan autóba ültetnénk a csúcsformában lévő Sennát, Schumachert, Fangiot, Stewartot, Laudát stb. ki nyerne?

#pilóta #legjobb #F1 #Varsenyző
2023. jan. 20. 16:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Senna abban volt kiemelkedő hogy behízelegte magát a csapatfőnököknél hogy ő legyen a kiemelt versenyző csapaton belül. Ha kellett ágyba is bújt velük.
2023. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
88%
Szerintem meg Senna volt akkor is a legjobb.
2023. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mindenki számára a saját kedvence a legjobb, valójában nem lehet ezt eldönteni 😊.

Számomra ő :


"Csak egy szó van, ami leírja Ayrton stílusát, az pedig a „gyors”. Többet hozott ki a kocsiból, mint amire tervezték. Később fékezett, úgy vette a kanyarokat, hogy a kocsi majdnem felborult, és valósággal táncolt azzal az autóval, de a pályán tartotta."


Tőrös Balázs: "Nemcsak vezetni tudta ezeket a mai szemmel nézve primitív (bár eszelősen erős) autókat, de tökéletesen értette is őket. Egy két lábon járó fekete doboz volt. Amikor kiszállt a volán mögül, a technikusoknak kanyarról-kanyarra pontos jellemzést adott az autó viselkedéséről.

Félelmetes vezetői ösztönei bátorsággal és könyörtelenséggel párosultak. Ez az exkluzív koktél, ha az autó nem esett szét alatta, legyőzhetetlenné tette.


Az utolsó olyan nagy versenyző volt, aki még abban a korban tudott diadalmaskodni, amikor még a motorok ereje és strapabírása, illetve az aerodinamika játszotta a főszerepet az autók tervezésénél.


Nem is vezetett, táncolt a pályán. Az autó úgy ficánkolt alatta, mint egy megvadult musztáng, csakhogy ez a ránézésre esetlegesnek, néha akár bizonytalannak tűnő stílus körönként fél másodperceket jelentett a számára."


"Össze kellett szednem magam, kimenni, beszállni a versenyautóba és újra elindulni. És újra megcsinálni, és még jobban, mint előtte (…). Nem álltam készen arra, hogy feladjam. Bár rettegtem folytatni, nem voltam képes feladni a célomat, a szenvedélyemet, az álmomat, az életemet."

Idézetek a Senna filmből, filmről, Senna életéből, másoktól.

Lauda szerint is Senna volt a legjobb.

dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!