Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megbízható horgász eszköz márkák?

Megbízható horgász eszköz márkák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! jó pár év kihagyás után újra elmennék horgászni, tudnátok segíteni, hogy mik a mostanában ár/érték arányban jó és megbízható termékek?

Feederezéshez keresek damilt, horgot és ilyen "apróságokat" Nektek van márka/ termékcsalád amiben nem csalódtatok még?

Köszi előre is! :)



2023. febr. 12. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Aliexpress :)
2023. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia én a Nevis-es és a Haldorádós termékekben nem csalódtam. A Carp Academy és az Energofishes termékekben sem. Remélem segíthettem.
2023. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a helyzet, hogy régen elég sok mindenem volt nevis. Nekem is hasonló tapasztalatom volt. De ahogy utána olvastam sok helyen igencsak lehúzták. De mivel árban és minőségben hasonló kategóriát nem találtam, így valószínűleg maradok náluk. Köszi a megerősítést :)

2023. febr. 20. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A Decathlon termékei nekem nagyon bejöttek.
2023. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!