Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ruganyosabb? ...

Hogyan lehetnék ruganyosabb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban nagyon hajlékony voltam, nem okozott problémát mondjuk állásból hídba lemenni. Hát, most fekvésből se megy😕 Azóta kimaradt 10-15 év, amikor nem, vagy csak nagyon rendszertelenül sportoltam. Pár éve újra sportolok, de ebben semmi változás ☹️ A csípőm nagyon kötött, a gerincem, egész vázrendszerem, mintha betonba öntötték volna. Úgy mozgok, mint egy bádogember. Jó, közben elmúltam 40, na de Oszvald Marikák 70 fölött is vígan cigánykerekeznek!(Az mondjuk pont nem érdekel, sose ment igazán.) Mit tegyek, hogy legalább egy nyomorult spárgát meg tudjak csinálni?

A jóga, pilates nekem túl uncsi, de ha valami konkrét gyakorlatot tudtok, ami használ, ha minden nap csinálom, azt bevállalnám, vagy ha van valami mozgalmasabb sport, ami jó erre, az is érdekel.



#sport #hajlékonyság #rugalmas test
2023. febr. 19. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyújtás.
2023. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Harcművészek elég jól csinálják ezt.
2023. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!