Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért írják ki mindig a...

Miért írják ki mindig a kokszosok egy általuk jónak vélt eredményhez, hogy hogy hány évesek?

Figyelt kérdés

Például: Felhúz 250 kilót és kiírja hogy 17 éves! És? Aki 15 évesen elkezd patikányi kokszot nyomni meg nagy súllyal felhúzni az 17 évesen felhúzza a 250 kilót ha nem többet. Ez 2 év. Ha 30 évesen kezd valaki kokszolni keményen az 32 éves korára húzza a 250et ha nem többet. Ugyan az a két év...


Szóval teljesen mindegy hány éves vagy... Nem az számít, hanem hogy hány éve kokszolsz... Egyáltalán nem dicsőség tizenévesen agyonkokszoltnak lenni...



2023. márc. 4. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

"Egyáltalán nem dicsőség tizenévesen agyonkokszoltnak lenni"


-Itt a pont. Pedig a tizenéves kis páwáknál az, mert azt hiszik magukról ettől lesznek nagyok. Kb 1-2 hetes "edzésmúlt" és már a kezükben a koksz,és osztják az észt a koxolásról. Hány ilyet hallottam a terembe. Most jön a nyár,pár hét is ismét megjelennek :D


Rengeteg tévhit kering a tizenévesek körében az edzés szó hallatán.

2023. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert azt hiszik, hogy ők szarták a spanyolviaszt. Nem tudják, hogy előttük ezt már hány hülye ugyanígy eljátszotta, és persze azok se vitték semmire.
2023. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
azon kívül hogy uszitás a kérdés egy felbújtás, provokálás,most minden hülye leírja majd azt a választ amit az első ketto,szokásos közhelyes gondolatmeneteket,véleményeket,egyáltalán nem biztos hogy 250 be bele fog húzni csak a kox miatt,kell oda egyéni adottság is mellé
2023. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 bocs de csak az igazságot írtam le... Mert valóban ez a divat ma hogy már tizenéves korban koxhoz nyúlnak,nulla edzésmúlttal,és nem elég hogy ezt csinálják még villognak is vele, hogy hú de menő én most ezt tolom. Szerintem tizenévesen nem kéne a hormonális rendszert felborítani, mikor még kis se fejlődött teljesen, és bizony később lehetnek még ebből gondok ha nem hozzáértő csinálja. Már pedig nem hiszem hogy tizenévesen ehhez értene bármelyik is. Akár magasság,gyno,potencia gondok,termékenység gondok had ne soroljam.. De ha nálad ez elfogadott, akkor áldásom rá..


Bár szerintem 15-16 évesen még konditermi edzés sem kéne végezniük...


Nem provokatív a kérdése szerintem,a napokban volt egy srác 16 éves ő provokálta itt a népet, hogy neki elismerés kell mert erőemelő versenyre. Kb azt várta el hogy mindenki felnézzen rá... Hát ez nem jött neki össze. Nem lett volna ezzel gond,csak az előadás módja volt túl alpári egy 16 évestől...

2023. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
te nem az igazságot írtad le hanem a véleményed erről a jelenségről,van ismerosom aki heti 1500mg testoval plusz halotestin nem húz fel 250et
2023. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy provokálás.

Ez az illető napi szinten írkálja ki a nyomorult kérdéseit több accountról, ez az élete.

2023. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3


250 kilót felhúzni kokszal semmilyen adottság nem kell. Az naturálon is elérhető bárkinek aki erőemeléssel foglalkozik.


#5


Azért nem mert nem erőemelő, nem erőlteti. Szerintem a kérdés nem azokra a kokszosokra vonatkozott akik mellette kis súllyal edzenek hanem azokra akik naggyal és arcoskodnak, hogy milyen fiatalon milyen erősek...


#6


Látom szíven ütött, magadra vetted. Magadra ismertél a kérdésben. Nem baj. A tény ettől tény. Ha valaki fiatalon kezd kokszolni, akkor fiatalon lesz sokkal erősebb mint azok akik nem kokszolnak. Ebben semmi dicsőség nincs. Olyan hogy 400 méteren úszásban megdöntöd a rekordot, sok felnőtt rekordját 15 évesen és arcoskodsz. Csak éppen azt nem írod oda, hogy te motorcsónakkal mentél olyan időt amit az idősebbek úszva nem tudnak...

2023. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!