Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire erős Ramzan Kadirov...

Mennyire erős Ramzan Kadirov és Vladimir Putin?

Figyelt kérdés
Az érdekel, mennyit nyomnak fekve. Kadirov egy felvételen reagál az amerikai szankciókra, és úgy csinál mint ha éppen 240 kilót nyomott volna. Ez valószínűleg nem igaz, mert más téren is mond nagyot, de ettől függetlenül nem néz ki rosszul, alacsony de erős termete van, a vastag csuklója alapján a csontjai is erősek. Máshol olvastam, hogy 100kilót 20x kinyom, ami egyszeri maximumon lehet 180 kg. Egy ismerősöm pont vele egy magas és súlyú, 168cm 75 kg, és amikor aktív testépítő volt 200 ment neki, igaz ő jobban nézett ki, szálkásabbnak tűnt mint Kadirov, viszont nem használt kokszot, Kadirov meg szerintem igen, így a 180 nem lehetetlen. Putin állítólag 415 fontot tudott ami 185 kilónál kicsit több. Ezt egy hozzászóló szovjet túlzásnak tartja, de abban biztos, hogy 135 sikerült neki. Viszonyításként én a csúcson 191cm 97 kg voltam, nem használtam kokszot, de tele voltam kreatinnal és tömegnövelővel. Ezzel együtt 127,5 kilóra futotta, és itt leálltam, mert nagyon zsírosodtam, ha még többet akarok nyomni tovább nőtt volna a súlyom is. A karjaim nagyon hosszúak, ami nem kedvez a nagy fekvenyomásnak, de Kadirov és Putin sokkal alacsonyabbak nálam, így rövidebb karúak is. Szerintetek mennyit nyomnak ki?

#fekvenyomás #Kadiriv
2023. márc. 4. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

"168cm 75 kg, és amikor aktív testépítő volt 200 ment neki, igaz ő jobban nézett ki, szálkásabbnak tűnt mint Kadirov, viszont nem használt kokszot"


75 kilós emberek nem nyomnak fekve koksz nélkül 200 kilót. A magyar rekord a 74 kilósoknál 170-180 kiló körül van, a hunpoweren pontosan rá tudsz keresni.

2023. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
40-50 kilót talán
2023. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Tele voltam kreatinnal és tömegnövelővel..." majdnem azt hittem, komoly kérdés.
2023. márc. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as ez komoly volt. Én alaphelyzetből magas vékony alkatú vagyok, nem szoktam erőemeléseket csinálni, inkább a szálkás testre megyek, nem szedek táplálékkiegészítőt. Ez egy kivételes eset volt, kitaláltam, hogy utolérem egy ismerősömet aki 125ig jutott, amikor ez sikerült le is álltam vele, mert a megemelkedett víztartalom felvitte a vérnyomásomat. Azóta nem erőlködöm csak kényelmesen szériázom 90el, 100ba belenyomogatok ha kedvem van, nagyjából 110 talán 1x sikerülne, de legalább 10 kilóval könnyebb vagyok.
2023. márc. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!