Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell tennie,mivel kell...

Mit kell tennie,mivel kell rendelkeznie egy féfinak ahhoz, cipelni tudjon egy 50kg-os súlyt/enbert ?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok , nem én akarok ekkora súlyt cipelni.

Hanem arra lennék kívancsi aki napi szintem emel nehéz súlyokat, hogy a pasinak milyen adottsagokkal fizikai erőnlettel kell rendelkeznie , hogy mondjuk gond nélkül, tegyen pár lépést egy 50 kgmos nővel?

Pl olyan helyzetekhez, mint a tipikus ölben vitel (küszöbön átsetálas esküvőn, vállara vesz mint egy krumplis zsákot, nyakába vesz koncerten stb)


Úgy értem függ attól, hogy a férfi hány kilós?

Vagy, simán csak az számít hogy mennyi súlyt tud kinyomni súlyzoval?


Tapasztalatból is írhatnatok aki aki már csinálta a fenti példákat, milyen életmodott folytat?



2023. márc. 5. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Középiskolás kölykök is képesek az 50 kilós csajukat ölbe venni, vagy koncerten a nyakukba. Nulla sporttevékenységet folytató, pocakos, sörhasas apukák a vállukra kapják az 50 kilós lányukat. Ergo a kérdésedben leírt teljesítményhez semmilyen konditermi jelenlét nem szükséges.
2023. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alap erőnlét elég hozzá szerintem.

50 kg-os embert akár egy jobb kondiban lévő csaj is elbír.

2023. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizika szempontjából sokszor semmit. Megfelelő mennyiségű izomzat, vagy testméret kell csak hozzá lényegében, ami a fiúkon viszonylag magasabb alapból is. De sokszor az is elég, ha simán csak elhízik és hatalmasra nő, mert akkora testtel neki arányaiban kisebb teher lesz egy 50 kilós test, ha ő maga ennek a háromszorosára hízik.
2023. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 52kg-os húgomat, az úgy szintén 52kg-mal, lehet nem a legstabilabban, de elbírom nőként :D szóval nem kell hozzá komoly edzés, férfiként meg pláne.
2023. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit. Ölben vinni egy embert sokkal könnyebb mint mondjuk egy 50 kilós zsákot felvenni és azt vinni. Egy 50 kilós embert egy 12 éves vékony fiú is elvisz a kezében...
2023. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!