Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lóverseny/Betfair/Tőzsde Ho...

TomTom87 kérdése:

Lóverseny/Betfair/Tőzsde Hogy kell megtennem Betfair tőzsdén, hogy a táblázatban szereplő végkimenetel legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Betfair-en lay fogadásról érdeklődnék. Aki ért hozzá, annak nem újkeletű és biztos tudja miről érdeklődöm.


Egyik barátom küldött egy táblázatot ami az alábbi:

[link]

Ezek a szorzók BFSP szorzók.


Ebből kiindulva, mit kell tennem azért, hogy úgy tegyem meg ahogy az a táblázatban van!? (a barátom se tudja sajnos)


És itt van a Betfair-es lóverseny tőzsdés része:

[link]


A kezdő szorzós opcióhoz, be kell nekem pipálni szerintem fent a Betfair SP opciót. Akkor kinyílik egy KNY-es rész:

[link]

Itt nekem a pirosat kell tennem, ha ellene akarok fogadni. Tehát akkor nyerek, ha nem lesz első a ló.

Jól sejtem?


Az egyszerűség kedvéért a tét legyen 100€.


Viszont észrevettem, hogy a táblázatban is, ha az odds 5.35 és első lett a ló, akkor veszítek 435 pénzt. Ha 3.63 az odds, akkor meg -263-at, azaz mindig a teljes odds -1 egység * a tét!?


Ha nem nyer a ló, akkor mindig 95€ a haszon.


Igazából egyszerű a kérdésem. Hogy kell megtennem, hogy ilyesfajta végkimenetel legyen?

Biztos a válasz is egyszerű (már aki ért hozzá) :)


Ha bárki segítene, azt megköszönném.


Üdv. Tom



2023. márc. 11. 19:09
 1/1 anonim válasza:
Az SP opciót én még nem használtam, így ehhez nem szólok hozzá, de a többit jól sejted. Gyakorlatilag te leszel a buki. Ismert oddszokkal játszottam, 2. linken adott lónál a legkisebb piros számot kiválasztottam (nem ezen az oldalon, de hasonló elrendezésben volt látható), megadtam, hogy mekkora tétet tartok, ennek és az oddsnak megfelelően kellett a megfelelő fedezet a számlán. Ha pont az a ló futott be elsőnek, az szopacs volt. Ha SP opciónál gondolom a piros KNY-re kell kattintani, de a fedezetet nem tudom, hogyanan oldják meg pontosan, hiszen ekkor még nem ismert az odds.
2023. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!